Miło nam gościć Cię w naszym gabinecie relaksu i pielęgnacji ciała w Rybniku.
W oazie spokoju, w którą włożyliśmy mnóstwo pracy i serca aby móc przyjąć Cię w jak najbardziej komfortowych warunkach.
Swoją pracę wykonujemy z pasji, nie z przymusu. Posiadamy odpowiednie wykształcenie, przebyte kursy i szkolenia oraz wiedzę i doświadczenie.
Atmosferę jaką tworzymy na długo pozostanie w Twojej pamięci.
Przyjdź i przekonaj się sam.

Przed kontaktem telefonicznym w celu rezerwacji terminu wizyty prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą i regulaminem.

Jak wygląda wizyta u nas?

Już od przywitania poczujesz się mile widziany, z radością jak u dobrych znajomych.
U nas nie ma miejsca na niepotrzebny dystans, tym bardziej po okresie pandemii. Od pierwszych chwil mówimy sobie po imieniu, co nie ujmniejsza wzajemnego szacunku do siebie. Jest od razu milej a niepotrzebny stres odchodzi jeszcze przed masażem.
W szatni z bezpośrednim dostępem do łazienki z prysznicem, w zależności od zaplanowanej usługi otrzymasz stosowną bieliznę jednorazową, klapki oraz ręcznik i chustę do masażu.
Masując tył ciała pracujemy przy delikatnym i nastrojowym oświetleniu lecz tuż przed obrotem na plecy zostawiamy już tylko zapalone świece.
Po masażu nadmiar naturalnego olejku będziesz mógł wytrzeć w ręcznik a cienki film olejowy który pozostanie na skórze szybko się wchłonie lub też skorzystać z prysznica.

Wykonujemy masaże także dla Par / dla Dwojga. 

Opinie

nasi klienci o nas

Wspaniałe klimatyczne miejsce, komfort, czystośc na najwyższym poziomie a sam masaż cudowny, pełen profesjonalizm. Dziękuję bardzo za tak cudowną godzinkę. Napewno niebawem znów skorzystam

EwELINA

#

Polecam w 100%! Miła atmosfera, profesjonalna obsługa i świetny relaksujący masaż gorącą czekoladą!

DOMINIKA

#

Miejsce godne polecenia, cudowne zabiegi ,przyjemny i wrecz sterylny gabinet, przemila atmosfera i przede wszystkim bardzo profesjonalne podejscie do klienta

IZABELA

#